"Perpetum mobile" neexistuje, ale jemu velmi podobní bráchové ANO


Již na škole ve fyzice jsem měl „pitomé otázky“ na téma perpetum mobile. Prý jsou vždy ztráty a ty někam vyprchají, řekl profesor.

Kam ? Proč ? - podobné otázky vůbec nebyly pochuti, až mě nakonec odbyl větou:
„Možná s dlouhou výdrží, ale ne věčnou“

Aha, tak to už zní lépe – vyměnit ložiska, nebo jiné optřebované díly je potřeba vždy a zní to logicky.
O magnetismu ani nemluvě. V učebnicích jen pár siločar, pak jsme na magnet přiložili papír, nasypali kovové piliny a to bylo vše.

Nyní zjišťuji, že již existuje široká škála.Možností k získání volných energií je spousta, avšak nyní se rozmohl jeden opravdu „velký nešvar „ - vyrábět skoro perpetum mobile za použití nejsilnějších neodymových magnetů, přesněji „Perendev magnetic motor“ a „v-gate motor“

perendev magnetic motor


v-gate motorv-gate motor jednodušejiRuský ultra efektivní magnetický motorJaponský hybridní magnetický  motor kombinovaný s elektřinou.MAGNET ONLY MOTOR from SOUTH KOREA

Jak si to ti ovlivnitelní a nesamostatně přemýšlející lidé vůbec mohou dovolit, něco podobného vymýšlet. Mají přece makat a neosamostatňovat se.

Najednou by si každý mohl vyrobit perendev motor, na něj připojit alternátor a ČEZU zamávat, pápá.

Také pak každý měsíc pozoruji, jak jedno video s podobnými věcičkami, končí v zrnitém módu, jako by je nějaký virus videa napadl. Divné.

A také to již přináší spekulace a snahy o ovládnutí nerostných surovin, viz.otevřený dopis níže ?

Žádost o nabídku na zhotovení neodymových magnetů na míru

Vážená zákaznice
Vážený zákazníku

V současné době mají naši dodavatelé z Číny obtíže obstarat nám k výrobě magnetů potřebné suroviny včas a v dostatečném množství. Následkem toho se na přechodnou dobu zříkáme toho, abychom Vám nabízeli magnety zhotovené na míru. Riziko, že by se dodávka opozdila a tím by došlo k porušení výrobního procesu, bychom Vám rádi ušetřili.

Jakmile se situace na trhu surovin uklidní a naši dodavatelé budou schopni opět spolehlivě dodržovat smluvené lhůty, budeme Vám moci opět nabízet magnety zhotovené na míru. Do té doby bychom Vás rádi poprosili, abyste se v našem širokém sortimentu poohlédli po vhodných a ihned dodavatelných magnetech.

Aktuální těžká situace surovin vzácných zemin a obzvláště neodymu, který tvoří až 30% součást našich Supermagnetů, souvisí s umělým snížením nabídky čínskou vládou. Více informací na toto téma: http://www.supermagnete.de/cze/faq/price

Prosíme o pochopení.

Gottmadingen, 23.03.2011
Matthias Ackermann, jednatel společnosti
Více na - http://www.supermagnete.de/cze/custom_form.php


Pokud Vás magnetismus více zaujal, doporučuji zhlédnout toto delší video.
http://rutube.ru/tracks/3102123.html

Když se pokusíte alespoň trochu pátrat, najdete auta na vodu HHO gas - hydrogen and oxygen gas, testatiku a další ...Vodu, vítr a slunce nám naštěstí nikdo vykoupit nemůže :-))


Stirling engineHHO system - pohon na vodu - auto na vodu

 
Ani čeští kutilové nejsou pozadu :-)

http://www.disident-press.cz/potlacovani-pristroju-na-volnou-energii-aneb-vynalezci-a-varovani-matky-zeme-_eric-mason_

3 komentáře:

 1. This is beсauѕe when thе hair is wet, its roοt is a bit wеakened for a while.
  Beauty Withоut Cruelty makes a wonderful rosemary infused shampoo that also contains mint and tea tree oils
  for a super stіmulating sсalp treatment. Bhringaraj has featured amongst the Ayurvedic herbs for hair for millennia.  my homepagе Total Hair Regrowth PDF

  OdpovědětSmazat
 2. They may hire an individual who is to spa gift baskets undergo any
  meaningful training plan. If you think of the customer that's going for that discount?


  Have a look at my site ... jak podniesc biust (www.xfire.com)

  OdpovědětSmazat
 3. Featured Project Development - State of the Art Novel InFlowTech; 1-Gearturbine RotaryTurbo, 2-Imploturbocompressor One Compression Step:
  State of the Art - Novel InFlow Tech - Featured Project Development; |/ ·1; Rotary-Turbo-InFlow Tech / - GEARTURBINE PROJECT Have the similar basic system of the Aeolipilie Heron Steam Turbine device from Alexandria 10-70 AD * With Retrodynamic = DextroRPM VS LevoInFlow + Ying Yang Way Power Type - Non Waste Looses *8X/Y Thermodynamic CYCLE Way Steps. 4 Turbos, Higher efficient percent. No blade erosion by sand & very low heat target signature Pat:197187IMPI MX Dic1991 Atypical Motor Engine Type. |/·2; Imploturbocompressor; Implo-Ducted, One Moving Part System Excellence Design - The InFlow Interaction comes from Macro-Flow and goes to Micro-Flow by Implossion - Only One Compression Step; Inflow, Compression and outflow at one simple circular dynamic motion / New Concept. To see a Imploturbocompressor animation, is possible on a simple way, just to check an Hurricane Satellite view, and is the same implo inflow way nature. *Wordpress Blog State of the Art Novel InFlow Gearturbine Imploturbocompressor:
  http://stateoftheartnovelinflowtech.blogspot.mx/

  OdpovědětSmazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...