Většina nemocí je psychosomatická

- negativní myšlení i myšlenky mohou způsobit mnoho špatného, ale také naši nemoc.

 

GNM - Germánská Nová Medicína

Léčitel nemusí být až poslední možnost, existuje medicínská alternativa
Jejím výzkumem bylo zjištěno, že člověk ovlivňuje své zdraví psychikou, téměř stoprocentně a lze tedy jakoukoli nemoc vyléčit odblokováním psychických bloků, traumat, stresů apod.

Jak funguje GNM ?


Zákon akce a reakce, který dobře známe z fyziky, můžeme použít, jako vzdálený příklad. Pokud negativně zareaguje naše psychika, automaticky negativně zareaguje i naše tělo.
Následně nastává proces znovu obnovy rovnováhy, na kterém pracuje, imunita, regenerace a naše psychika - chuť, vyrovnat se s negativním vlivem, který jsme prožili. Nevyrovná-li se psychika s prožitkem, bude i nadále reagovat negativně a tělo negativní reakce zkopíruje. Tělo vždy kopíruje reakci psychiky.
Poškození na psychice i tělu, které vznikali jejími negativními reakcemi, se pak mohou projevit, jako nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém. Nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém je samovyrovnávací proces, kdy se  tělo i psychika snaží vše napravit, regenerovat a obnovit pořádek a rovnováhu v těle. Obnovení rovnováhy vždy vyžaduje určitý čas a těžko se dá urychlit. 
V době, kdy probíhají negativní reakce na psychice a v těle, žádnou nemoc, nebo bolest nepociťujeme. Změny se dějí uvnitř, bez projevu navenek a až nakumulováním negativních reakcí v těle se projeví změny, které začneme pociťovat.
Klíčem k rychlému uzdravení je, chtít se s novým, nebo negativním prožitkem, traumatem, či stresem urychleně vyrovnat, aby napáchal co nejmenší škody a tělo se mohlo opět vrátit do rovnováhy.


Proč se již nezačali lidé uzdravovat ve větším měřítku?

Jako ukázkový příklad uvedu rakovinu. Velmi málo lidí věří, že by jejich vlastní psychika, mohla ovlivnit takovou nemoc, jako je „rakovina“. Vždyť je to „nevyléčitelná nemoc?“, na kterou téměř každý „musí umřít?".
Je to strašák, který již funguje, jako jakési perpetum mobile, které stačí, jen sem tam mezi lidmi, trochu přiživit.  
Některým skupinkám lidí toto náramě vyhovuje a moc dobře ví, že pro vyléčení podobné nemoci, je člověk ochoten dát, téměř vše.


Proč by někdo úmyslně lidi strašil smrtí? 

Odpovím otázkou:

Proč by někdo shazoval jiné medicínské alternativy léčby rakoviny, které mají prokazatelné a ohromující výsledky?

Jde totiž o to, co léčení rakoviny pomocí alternativy přinese ostatním těm, kteří nemocní nejsou. Nebyly by potřeba žádné léky či jiné přípravky, které se musí vyrábět. Také by nepěkně vypadali všichni Ti, kteří doposud podporovali klasickou onkologickou léčbu, která nyní právě díky GNM vypadá, jako "úmyslné chemické vraždění lidí".  Samozřejmě to vyvolává zásadní otázky a jistě by to bylo veřejností vnímáno velmi bouřlivě. 

Proč by na to měli doplácet druzí, především Ti nemocní?

Podobným příkladem je i velmi podivný, spíše otřesný, příběh vědce Dr. Ryke Geerd Hamera, který objevil a pojmenoval Germánskou Novou Medicínu – GNM, kterou aplikoval a zkoumal na rakovině. Musí se skrývat za svůj objev před uvězněním a až v nedávných letech došlo k soudnímu nařízení, prověřit jeho výzkum.

Kdo jiný nám pomůže regenerovat tělo?

Kdo jiný může vyřešit naši vlastní nemoc, bolest, či jiný zdravotní problém, který je jen přirozeným důsledkem vyrovnáváním se s novými výzvami, úkoly a zážitky v našich životech?
Sami jsme si nemoc způsobili a sami se jí můžeme zbavit. Začneme-li konečně naslouchat tělu a psychice, pak jsme k uzdravení blízko.
Pokud se s tím nemůžeme ztotožnit, či uvěřit a vyrovnat a budeme se jen dívat, na koho bychom to mohli svést, pak se nemoci nikdy nezbavíme.
Je fakt, že existují ještě jiné alternativy, jako Biotronika, prostřednictví které lze, rovnováhu energií obnovit rychleji, ale na druhou stranu všichni, kdo ji znají ví, že také musí dobrého Biotronika navštěvovat opakovaně, dokud nenalezneme vlastní způsob, jak si rovnováhu udržet sami.Léčba rakoviny zevnitř 

První část dokumentu se zaměřuje na nedostatky konvenční léčby rakoviny a ukazuje, jak medicínsko-farmaceutický komplex vehementně a lživě zveličuje jak přínos léčby samotné, tak i minimalizaci rizik s ní spojených. Předkládá historii léčby rakoviny i fakta, jak "rakovinový průmysl" důsledně potíral a potírá jakékoliv způsoby léčby, které by mohli být alternativou k chemoterapiím, ozařování a operacím. Ve druhé části dokument ukazuje, jak může být rakovina vyléčena s pomocí správné výživy a přírodních doplňků. Vyvrací zažité mýty o rakovině a předkládá jasné důkazy, že dietní programy zaměřené na boj s rakovinou jsou o řády úspěšnější, než konvenční léčba. Tento přístup razantního nabuzení vlastní obranyschopnosti však vykazuje fantastické výsledky pro každou nemoc.


zdroj: http://vimeo.com/myslenkyasny
 http://www.biotronik-suchankova.cz/samolecba.htm
http://www.dub.cz/cs/biotronika-josef-zezulka.php
http://www.biotronik-suchankova.cz


http://www.biotronik-suchankova.cz/gnm-germanska-nova-medicina.htm
http://www.biotronik-suchankova.cz/vylecene%20nemoci.htm#GNM - Germánská Nová MedicínaRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...